ÇAVDAR ÜNİFORMA Sektöründeki en eski firmalarından biri olarak Guvenlik Kıyafetleri, Asker Kıyafetleri , İş Kıyafetleri, Polis Kıyafetleri, Zabıta Kıyafetleri, İtfaiye Kıyafetleri ve bu ürünlerin geniş aksesuarlarından urun yelpazesi ile hizmet vermektedir.

CAVDAR UNIFORMA ‘nın Istanbul Eminönü’nde Showroom’u , İstanbul Güneşli’de Üretim Fabrikası , Turkiye’de 9 Libya’da 1 olmak uzere toplam 10 adet perakende satis magazasi vardir. Ayrica bu magazalarimizda toptan satis icin Pazarlama departmanlarida bulunmaktadir.

Kurulusundan bu yana musterilerileri ile karsilikli guvene dayali uzun vadeli iliskiler kurmaya ozen gosteren CAVDAR GUVENLIK in temel hizmet anlayisi musterilerinin ihtiyaclarina en uygun ekonomik ve kaliteli urunler sunmaktir.

Alaninda  bir ilki gerceklestiren CAVDAR ÜNİFORMA ISO 9001 kalite proseslerini uygulayarak uretimini yapmakta, sektorunde ilk ISO 9001 belgeli Turk kurulusu olma ozelliginide gururla taşımaktadır.

ÇAVDAR GÜVENLİK ÜNİFORMA; 1993 yılından bu yana, kendi tesislerinde gerçekleştirdiği müşteri odaklı üretim aşamalarını, teknoloji ve piyasa koşullarını dikkate alarak yaptığı AR-GE çalışmalarıyla birleştirerek en üst seviyeye çıkarmış ve bir çok yurt dışı Arap ülkeleri ile birlikte yine bir çok Avrupa ve Balkanlardaki ülkelere de önemli miktarlarda ürün ihraç ederek bu alanda ödül almıştır.


Misyonumuz

Çavdar Üniforma olarak

Ürünlerimizi müşterilerimizin prestijlerini yansıttığı ilkesi ile öncelikle yuksek kalite ve bu kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetle üretmeyi hedef edindik.


Vizyonumuz

Alber Einstein’ın da dediği gibi“Takdir ediliyorsan değil,Taklit ediliyorsan başarmışsın demektir” sözüyle kastettiği başarı anlayışını firmamıza yansıtmaktır.